لايت باكس چه چيزي است

لايت باكس چه چيزي است

تابلو لايت باكس يكي ابزارهاي تبليغاتي متداول علي الخصوص در مركز ها اداري و تجاري به حساب آورده مي شود . اين ابزار تبليغاتي قابليت و امكان نورپردازي دارااست و اين فرمان سبب ساز شده اثر چاپي در ان جلوه گري فراواني داشته باشد . از اين رو چاپ لايت باكس درين گونه نمايش جذابيت فراواني داشته و مي‌تواند در جلب دقت بيشتر مخاطبان فراوان تاثير داشته باشد . امكان تابيدن روشنايي در‌اين جور تابلوها به خاطر سيستم نوروروشنايي پردازي است كه داخل اين سيستم درنظرگرفته شده شده‌است


لايت باكس ديواري چيست؟

 

درين مدل لايت باكس ها امكان درج تصاوير به صورت دو طرف وجود داشته و از دو طرف لايت باكس مي توان نماي زيبايي را براي مخاطبان مهيا آورد . سبكي وزن لايت باكس سبب شده‌است كه امكان نصب آسوده بر روي ديوار آماده آيد . معرفي مارك و محصول ها درين روش فراوان مناسب است .

لايت باكس كريستالي چيست؟

 

دسته خاصي از لايت باكس ها , كريستالي است . در‌اين گونه تابلو لايت باكس, چاپ در ميان دو لايه پلكسي گلاس قرار گرفته و مي توان براحتي چاپ را بده بستان كرد . اين گونه لايت باكس ها از آنجايي كه پلكسي قابليت و امكان عبور نور و روشنايي را دارااست , در ساخت زيبايي بيشتر زياد بي همانند است .

لايت باكس اسنپ فريم چيست؟

 

كادر تابلو لايت باكس درين دسته از متاع آلومينيوم بوده و امكان ردوبدل چاپ داخل آن است . در فضاي بيروني و داخلي مي توان بخوبي از اين مدل لايت باكس استفاده كرد . ضخامت تابلو ۳ سانتي متر بوده و قابليت و امكان درج چاپ با بعد ها بزرگ درين دسته تابلو موجود هست .

لايت باكس قاب آلومينيومي

 

درين گونه تابلو لايت باكس ها به قدري ضخامت كم است كه به آن تابلو سواي كادر گفته مي شود . اين دسته تابلو ها مضاعف دقيق بوده و چاپ داخل آن قابليت و امكان بده بستان را داراست . كالا آلومينويمي سبب ساز سبكي وزن و آساني جابجايي تابلو شده‌است .

ولي چاپ لايت باكس روي چه متريالي انجام مي شود؟

 

اثر چاپي در تابلو باكس روي پارچه بك لايت , طلق لايت باكس و . . . انجام مي شود . نوروفروغ از پشت به روي اثر چاپي تابيده شده و اين دستور سبب فروغ و روشنايي بيشتر و زيبايي بيشتر اثر چاپي مي شود . بك لايت را مي شود به صورت هاي يك رو و يا اين كه دو رو چاپ نمود و بسته به محيط هايي كه در آن قرار مي‌گيرد , بكار پيروزي .

البته كاربرد تابلو لايت باكس كجاست؟

 

كاربرد تابلوهاي لايت باكس بصورت تبليغاتي بوده و در بيشتر مركزها تجاري و اداري شما شاهد اشكال تابلوهاي لايت باكس بوده ايد . در حالتي كه بخواهيم بعضي از موردها كاربردي به كار گيري از اين تابلوها را براي شما شرح دهيم مي شود به مورد ها پايين اشاره كنيم:

 

·         رستوران ها و كافي شاپ ها

·         دكان ها و مركز ها خريد

·         داروخانه ها

·         نمايشگاه هاي هنري و تخصصي

·         مطب پزشكان

·         سوپرماركت ها

·         پايانه هاي مترو

·         آرايشگاه ها

·         . . .

 

مزاياي لايت باكس چيست؟

 

·         روشي ارزان از لحاظ اقتصادي براي تبليغات است .

·         مصرف برق فراوان كم

·         ارتفاع قدمت بالاي تبليغات

·         امكان ردوبدل چاپ لايت باكس

·         زيبايي و جلب اعتنا بيشتر براي اثر چاپي

·         سبكي به دليل آلومينيومي بودن و قابليت و امكان جابجايي و نصب سهل

·         قابليت به كارگيري در مكان هاي متفاوت

·         . . .

نوشته شده توسط بيتا كياني | ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴:۴۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |