پباده سازي و چاپ تابلو لايت باكس

مقدمه

 

تابلو لايت باكس در واقع به تابلويي اطلاق مي‌گردد كه منبعي نوري در خويش داراست . اين منشاء روشنايي موجب ميگردد تابلو به ميزان بيشتري جلب اعتنا كرده و در فيض تبليغات باطن آن غالب خيس فعاليت نمايد . لايت باكس ها به طور معمول در يك فريم آلومينيومي , چوبي يا اين كه پلكسي گلس قرار مي‌گيرند . اين تابلوها را مي توان با به كار گيري از متريال متفاوت ساخت و عرضه نمود .

http://www.samdhprint.com/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3.html

استعمال هاي لايت باكس

 

لايت باكس را در جاهاي متمايز مي شود به فعاليت موفقيت . به عنوان مثال بعضا دكان ها از لايت باكس براي نمايش توليد ها نو خويش به كارگيري مي نمايند . در چنين جاهايي بيشتر از لايت باكس كادر لس به كار گيري مي‌شود . همينطور ممكن است در داروخانه ها لايت باكس هايي را چشم ايد . در فست فود ها و رستوران ها هم مي توان از لايت باكس منفعت گرفت .

 

ولي مهم‌ترين نكته اي كه در اينجا موجود هست , به كار گيري از تصاوير حقيقي و تصاوير خويش مارك براي لايت باكس است . چون تصاوير اينترنتي اعتماد مشتري را سلب نموده و نمي توانند اعتباري كه به دنبالش مي‌باشيد را براي شما به ارمغان بياورند .

اشكال لايت باكس تبليغاتي

لايت باكس كريستالي

 

در‌اين جور لايت باكس از دو ورق پلكسي روشن به كار گيري مي‌گردد . در لايه مياني اين دو ورق هم چاپ بك لايت را قرار مي دهند . اين لايه را به راحتي مي توان بده بستان كرد . قابل ذكر است كه لايت باكس كريستالي درخشان ترين و دقيق ترين مدل لايت باكس است .

 

اين جنس با ضخامت يه خرده كه داراست قابل به كار گيري در تمامي محيط ها ميباشد . از لايت باكس كرستالي براي روشن كردن دور و بر و در عين هم اكنون زينت بخشيدن به محيط استعمال مي نمايند .

 

 

 

لايت باكس اسنپ قاب

 

از اين مدل لايت باكس در متروها , پاساژها , سقف ها و پنجره هاي مجازي و . . . . استعمال ميگردد . فريم اسنپ كادر ار مال آلومينيوم بوده و قابليت و امكان گشوده و مسدود شدن داراست . صفحه باطن اين كادر هم قابل ردوبدل است .

لايت باكس كادر لس

 

در واقع اين لايت باكس كادر داراست و كادر آن هم از متاع آلومينيوم است البته اين كادر به قدري باريك است كه از روبرو چشم نمي‌شود . به همين بهانه است كه با اسم قاب لس خوانده مي شود .

 

چاپ روي پارچه هم از متاع UV با جوهر آلماني مي‌باشد . لايت باكس قاب لس مزايايي از قبيل وضوح و ماندگاري بيشتر را نسبت به بنر و فلكسي داراست . همينطور اين دسته از لايت باكس نسبت به لايت باكس كريستالي هزينه بيشتري داراست .

 

براي شناخت بيشتر با لايت باكس مطالب ذيل را مطالعه بفرماييد :

 

تابلو لايت باكس چيست؟

 

قابل ذكر است كه جلوه لايت باكس قاب لس در دكور و ويترين مغازه ها فراوان زيادتر بوده و ميتواند زيبايي خاصي را به محيط ببخشد . نور و روشنايي اين فريم ها از روش نوار هاي SMD تامين مي شود . اين نوار ها كل مرحله عمل را خواهند پوشاند . اين وار ها نسبت به چراغ هاي مهتابي كه در تابلوهاي فلكسي وجود دارا هستند كم مصرف خيس بوده و همينطور ماندگاري بيشتري دارا‌هستند . به علاوه پخش نور و روشنايي و يكنواختي روشنايي با به كار گيري از اين نوار ها بيشتر خواهد شد .

لايت باكس ايستاده

 

لايت باكس آلومينيومي يك دسته لايت باكس اس ت كه كادر بدور آن از متاع آلومينيوم بوده و دارنده استحكام بيشتري مي‌باشد . تراز فعاليت با شيشه پلكسي پوشانده شده‌است اين جور از لايت باكس ها بيشتردر محيطهاي بسته به كار گيري مي گردند لايت باكس آلومينيومي به چهار صورت در بازار عرضه ميگردند :

 

ايستاده

ديواري

گردان

معلق

 

لايت باكس آلومينيومي ايستاده

امروز به بررسي لايت باكس آلومينيومي ايستاده ميپردازيم اين لايت باكس نوعي تابلوي كوچك فانتزي با قابليت و امكان روشن شدن مي‌باشد كه به صورت زميني ايستاده دو طرفه , قرار مي‌گيرد . طرحهاي درون لايت باكس آلومينيومي ايستاده متبوع به وسيله ذستگاه ليزر بريده مي شود و روي شيشه پلكسي چسبيده مي شود . بدين ترتيب تصوير متبوع خويش را ميتوانيد بعد از پباده سازي با دستگاه برش ليزري در لايت باكس آلومينيومي ايستاده قرار دهيد . ردوبدل تصوير اين لايت باكس ها ت به‌اين صورت است كه توسط پيچ مهرها فريم بدور آن را گشوده ميكنيم و تصوير را بده بستان مينمايم فروغ و روشنايي لايت باكس آلومينيومي به دو صورت ذيل تامين مي شود :

 

مهتاب

LED

 

لايت باكس آلومينيومي

كاربرد :

 

باطن مترو

بازارهاي گوشي

مغازها . فروشگاهها و سوپر ماركت ها

تالار سينما ها و… . .

غرفه آرايي نمايشگاهها

 

مزيت استعمال :

 

مصرف كم برق

مقرون و به صرفه بودن از لحاظ اقتصادي

ردوبدل تبليغات درون باكس به سادگي

پروفيل آلومينيومي لايت باكس

پايداري بالا

كيفيت مضاعف

پروفيل ها به صورت نپخته و يا اين كه رنگ شده ايجاد مي شود

پروفيل هاي رنگي دارنده رنگ اثبات و به صورت آبكاري ميباشد

اين پروفيل ها در پهنا ۶ و ۹سانتي متر به دلخواه مشتري عرضه مي گردند .

 

روش چاب تصوير

 

چاپ بي واسطه بر روي طلق شيري رنگ ( چاپ فلت بد )

چاپ بر روي استيكر وچسباندن بر روي طلق شيري رنگ

چاب بر روي بك لايت باكس آلومينيومي و چسباندن بر روي طلق شيري رنگ ( چاپ in door )

 

با اعتنا به قيمت تبليغات و همينطور رويش بازار رقابت در صنعت هاي گوناگون , اعتنا به كيفيت تبليغات مضاعف داراي اهميت است

لايت باكس آويز

 

لايت باكس آويز نوعي از تبليغات محيطي است كه تحت عنوان يك تابلوي تبليغاتي كوچك يا اين كه بزرگ به كارگيري مي شود كه امكان نصب در بيشتر مكان ها و فضاها را داراست . لايت باكس آويز نيز در طول روز پباده سازي خوشگل و شكيلي داراست و نيز در هنگام شب كه روشن مي گردند جلوه زيبايي دارا‌هستند كه با دقت به ظلمت محيط اطراف و يا اين كه نوروفروغ ملايم درون مغازه ها و فضاهاي عمومي٬ ميتوانند به راحتي دقت دور‌وبري ها را به خويش جلب كنند .

 

01

فروغ :

 

چراغ هاي مهتابي , ماژول هاي ال اي دي و يا اين كه اس ام دي

بعدها :

 

لايت باكس آويز دو طرفه ۳۰×۶۵

لايت باكس آويز دو طرفه ۳۰×۱۳۰

 

كاربرد :

 

امكان نصب سهل وآسان

پباده سازي متناسب با گوشه و كنار

زيبايي دكوراتيو

قدمت طولاني لامپ ها

امكان نصب به صورت توكار روكار آويز

حرارت ناچيز

 

موردها استعمال :

 

جهت معرفي و تبليغات متاع و سرويس ها خويش

لوگو و اسم تجاري مارك متبوع

لايت باكس هاي اويزي تشكيل شده در مترو

براي فضاي داخلي

دكان ها , نمايشگاهها و غرفه ها

دفتر ها فعاليت و نمايندگي ها

 

سرويس ها كمپاني خانه طراحان سام :

 

نصب سرعت بالا و سهل

يادگرفتن نصب و ردوبدل تصوير

ارسال به تمامي نقاط

گارانتي همه محصولت لايت باكس

 

لايت باكس گردان

 

تابلوي لايت باكس گردان از نوع تابلوهاي لايت باكس تبليغاتي گونه آلومينيومي است . لايت باكس گردان اكثرا دوجهي مي باشند و طرح متبوع بر روي برگه آن به روش متعدد چاپ مي شود لايت جع باكس به ها گردان دارنده جلوه هاي نوري و بصري مضاعف مي باشندقاب به دور آن‌ها بصورت آلومينيوم بوده و تصوير چاپ شده آن به راحتي , چه بسا به وسيله خويش مشتري قابل بده بستان است . اين لايت باكس هاي گردان نيز طي روز و پباده سازي قشنگ و شكيلي دارا‌هستند و نيز در هنگام شب كه روشن ميشوند جلوه زيبايي دارا‌هستند . كه با دقت به نور و روشنايي ملايم در درون فروشگاهها و فضاهاي همگاني قادر است به راحتي دقت دور و بري ها را به خويش جلب نمايد .

 

نوشته شده توسط بيتا كياني | ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۹:۲۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |